De feeth and wheels !

In dit tornooi vormen de bocciaspelers van Wapper een team met mensen van Wapper of buiten Wapper, die zij zelf gezocht hebben.  Voorwaarde is dat elk team minstens 1 anders-valide en 1 valide speler heeft.
Wist je dat ?

  1. dat we ook dit jaar niet alleen in Wapper waren ?  De voetbalsporttak had een wedstrijd en die kwamen dan ook even binnen om iets te drinken.
  2. Nancy (de moeder van Glen) en Lylian (haar vriendin) bereid werden gevonden om achter de bar te staan ?  Ze hielpen ook nog in de keuken en met klaarzetten en opruimen. Bedankt hiervoor !
  3. Karin zorgde dat we iets te eten hadden ? Bedankt !
  4. Francky om onbekende reden niet kwam opdagen ?  Het team van Walther kwam hierdoor 1 persoon te kort.  Gelukkig was Nancy bereid om in te springen en zo hadden we toch nog een volledig team !  Ook hiervoor bedankt Nancy !
  5. bij de laatste wedstrijden er ook iemand te kort was ?  En ja hoor ... ook Lylian was bereid om in te springen !  Dank U wel !













  1. Jan in topvorm was en ongeloofelijk veel plakballen wierp ?
  2. voor het eerst ook onze nieuwe leden (ook lid bij Ie), Glen en Kurt, met een team deelnamen ?
  3. Ook ons nieuw lid Junior (ook lid van Mgj), een team had ?  Het was dus een tornooi in de club met vertegenwoordiging van nog 2 andere clubs !
  4. de winnaars opnieuw kunnen gaan shoppen in het wijnegem schoppingcentrum ?
  5. Ronny en Phillip het pingponglokaal hielpen terug in orde zetten ?
  6. Babs er ook de ganse dag bij was ?  Er werden geen bocciaballen op gegeten !
  7. ondanks dat ze er waren K3  toch geen liedje wou zingen ?











© Rawoe Patrick
Button Shop Menu
Sporttak boccia van club Wapper
Contact
In deze editie van de feeth and wheels mochten we ook enkele van onze nieuwste leden met een team verwelkomen : Kurt, Glen en Junior waren paraat met een team.
Poule 1 :

  1. Glen, Kurt en Glen
  2. Yani, Rudy, Sapho en Lieseloth
  3. Walther, Mark, Francky (was er niet) en Nancy
  4. Junior, Phillip en Soumayya.
Poule 2 :

  1. Bert, Jan en Jeanne
  2. Werner, Wioletta en Ronny
  3. K 3 (Kevin, Karin en Karla)
  4. Marinan, Patrick en Nicole
....en het eindresultaat.....

  1. Team Bert, Jan en Jeanne
  2. Team Werner, Wioletta en Ronny
  3. Team Yani, Rudi, Sapho en Lieseloth
  4. Team Glen, Kurt en Glen
  5. Team K 3
  6. Team Walther, Mark en Nancy
  7. Team Marina, Nicole en Patrick
  8. Team Junior, Soumayya en Phillip
Er waren 8 teams.  Hiermee speelden we in 2 poules.  Nadien waren er dan halve finales en finales.  Er werd ook nog voor elke plaats gespeeld.  Iedereen speelde hiermee minimum 4 teamwedstrijden.  Hieronder zie je de poules en waar iedereen in zijn poule eindigde.
23 november 2019
Het was een leuke dag, waar veel gelachen werd ! Foto's zeggen soms meer dan woorden.  Hieronder een diareportage !